gelisenbeyin.net Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Teknoloji ve Tasarım > Teknoloji ve Tasarım 7 > Yapım
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

7. Sınıf Üretiyoruz

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 4>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
gelisenbeyin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
gelişime dair ne varsa.. Yahya KARAKURT

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 4737
  Alıntı gelisenbeyin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: 7. Sınıf Üretiyoruz
    Gönderim Zamanı: 22-Şubat-2008 Saat 14:09
7. Sınıf Üretiyoruz Etkinlik Örneği

Gelişimin adresi...
Yukarı Dön
ronaldo999 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 1
  Alıntı ronaldo999 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03-Mart-2008 Saat 19:58
ya arkadaşlar lütfen bana bir sorun ve açıklama ürün falan hersey olsun su çöp ayırmayının detaylı bir yerde acıklaması varmı yarın teknolji tasarım war
Yukarı Dön
uieuie Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı uieuie Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11-Mart-2008 Saat 21:05
arkadaşlar ben yeni üye oldum   size bir tavsiyem var öğretmenlerinize söylemeniz için     .   patates soyma eldiveni .   hani şu bildiğimiz bulaşık yıkanan pempe eldivenler varya onların dışındaki pembe yere güçlü bi yapıştırıcı sürün   . onun üstünede küçük küçük çakıl taşları koyun ve bekleyin iyice yapştıktan sonra sabun ile bunu temizleyin ama bastırmadan.    ve son hali ile patateslerinizi soyun     yorumlarını zı bekliyorum
Yukarı Dön
zekikız Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı zekikız Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14-Mart-2008 Saat 19:58
vayyyyyyyyyyy patates soyma eldiveni güzelmiş.saol
Yukarı Dön
sedacakcak Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı sedacakcak Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24-Mart-2008 Saat 17:12
Yaa benimde bi tane sorun bulup çözüm yapmam ve yapım kuşağının ilk beş madesini yapmma lazım..Hocada aynennn yarın getirin ..deidii yardım edin lütfen ben buldum baya bişi ama kabul etmiyo orjinal diilmiş..
Yukarı Dön
ASLI&ELA Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı ASLI&ELA Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02-Nisan-2008 Saat 16:08
ısıtmalı bardak yapabilen yazsın nasıl oldduğunu anlataym cvp bekliyorum.ben buldum belki yapabilirsiniz.Bu siteye yeni üye oldum.
Yukarı Dön
evrim_nana Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı evrim_nana Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24-Nisan-2008 Saat 17:20
ısıtmalı bardak nasıl olacak. sen anlat yapabilirsem yaparım yani denemekte fayda vardır

Yukarı Dön
yaratıcı Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 2
  Alıntı yaratıcı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18-Şubat-2009 Saat 18:50
benimki ışıklı masa masanın ortasını marangozda kestirip lamba yerleştireceksin...bide kolye aynalı diye var bu bir kolye kare arkasına aynanın tersini monta ediceksiniz ve açtığınızda kendinize bakabileceksiniz sunumda aklıma geldide
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 4>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz