gelisenbeyin.net Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Teknoloji Tasarım > Teknoloji ve Tasarım Projeleri
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Küçük Hayaller Büyük Projelere Seçilen Projeler

 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
gelisenbeyin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
gelişime dair ne varsa.. Yahya KARAKURT

Kayıt Tarihi: 01-Ocak-2006
Konum: Istanbul
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 4724
  Alıntı gelisenbeyin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Küçük Hayaller Büyük Projelere Seçilen Projeler
    Gönderim Zamanı: 30-Nisan-2015 Saat 00:18
1. Küçük Hayaller Büyük Projelere Seçilen Projeler
KÜÇÜK HAYALLER BÜYÜK PROJELER İSTANBUL SERGİSİ
23.05.2014 14:36 1533
İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz, Teknoloji ve Tasarım Öğretmenleri Meslek Kuruluşu

Derneği/Bilgi Eğitim Sosyal Araştırmalar Derneği, Darüşşafaka Eğitim Kurumları?nın düzenlediği

tüm ilçelerimizin katılımıyla gerçekleştirilecek ??Küçük Hayaller Büyük Projeler İstanbul Sergisi?? 27-

28 Mayıs 2014 tarihlerinde Darüşşafaka Maslak Kampüsü?nde gerçekleştirilecektir. Öğrencilerimiz,

öğretmenlerimiz ve tüm İstanbul halkı davetlidir.
KÜÇÜK HAYALLER BÜYÜK PROJELER İSTANBUL

teşekkür ederiz.

TUZLA

1. TEZER TAŞKIRAN O.O. - Susayan Çiçek (7.Sınıf- Yapım)

2. PİRİ REİS O.O. - Kolay Perde Takma Aparatı (7. Sınıf - Yapım)

3. DEDE KORKUT O.O. - Engel Varsa Dur (7. Sınıf - Yapım)

4. YUNUS EMRE O.O. - Sakin Bezle (7. Sınıf - Yapım)

SULTANGAZİ

1. MELAHAT ÖZTOPRAK O.O. - Hamur Açma Makinası (7. Sınıf - Yapım)

2. FEVZİ KUTLU KALKANCI O.O. - Gör-Anla (İlaç Kullanımı) (8. Sınıf- Yapım)

3. MELAHAT ÖZTOPRAK O.O. - Otomatik Balkon (7. Sınıf - Yapım)

4. CUMHURİYET O. O. - Sarı Bariyer (8. Sınıf - Yapım) Goncagül BAŞ

5. ESENTEPE O. O. - Tarla Sulama Sistemi (8. Sınıf - Yapım) Yağmur GÜÇLÜ

SULTANBEYLİ

1. TURGUT REİS O. O. - Isıtmalı Banyo Aynası (8. Sınıf - Yapım) Gamze ILGAZ

2. TURGUT REİS O. O. - Led Işıklı Periyodik Tablo (8. Sınıf - Yapım) Adem ETİK

3. KAPTAN-I DERYA ORTAOKULU - MEYVE TOPLAYICI (7.SINIF-Yapım) Yakup TÜFEK

4. HASAN ALİ YÜCEL O.O. - Bileklik Kalemlik (7. Sınıf - Yapım) Hakan Eray DURMUŞ

BEYKOZ

1. KAVACIK BORSA İSTANBUL O.O. - Otomatik Orman Söndürücü (7. Sınıf - Yapım) Dilara YAVUZ

2. İSHAK AĞA O.O. Fermuarlı Tül (7. Sınıf -Yapım) Göksel VEREP

3. PAŞABAHÇE O.O. - Jet-Büs (7. Sınıf-Yapım) Muharrem Berke DURAK

4. KAVACIK BORSA İSTANBUL O.O. - Görüntülü Kredi Kartı (8. Sınıf - Kurgu) Aslı Bilge AYDEMİR

SARIYER

1. ALPARSLAN O.O. - Akıllı Kapı Zili - (7. Sınıf - Kurgu) İlknur YAVUZ

2. DARUŞŞAFAKA EĞİTİM O.O. - Ayakkabının Sihiri (7. Sınıf -Yapım) Yasemin YUR

3. OSMAN SAÇMACI O.O. Krap Park (8. Sınıf - Yapım) Büşra Gülhan YILDIRIM

4. DARUŞŞAFAKA EĞİTİM O.O. - Polarize Araba Farları (7. Sınıf - Yapım) Şehmuz ACA

5. DARUŞŞAFAKA EĞİTİM O.O. - Isı Sensörlü Duvar Saati (7. Sınıf - Yapım) F. Ceyda UZUN

BAHÇELİEVLER

1. KEMAL HASOĞLU İMAM HAT. O.O. - Yol Gösteren Baston (7. Sınıf-Yapım) Furkan Emir BULUT

2. FİKRET YÜZATLI O.O. - Birimden Bütüne (7. Sınıf-Düzen) Eslem BERBER

3. MEHMET AKİF ERSOY O.O. Doğa Dostu Ev (8. Sınıf-Yapım) Merve ATİLLA

4. KUMPORT O.O. MYSTAB (8. Sınıf-Yapım) Hüdanur ÖNDÜ

KAĞITHANE

1. HASBAHÇE O.O. - Teknolojik Süpürge - (7. Sınıf - Yapım) Feyza KÖSEOĞLU

2. NEF ORTAOKULU - Optik Ayıklayıcı - (8. Sınıf - yapım) Esat ALBAYRAK

3. TÜLİN MANÇO O.O. -Akıllı Sera - (7. Sınıf - Yapım) Mustafa KIRLI

KÜÇÜK HAYALLER BÜYÜK PROJELER İSTANBUL

4. PROFİLO BARIŞ O.O. - Su Kes - (8. Sınıf - Yapım) Berkay BOĞA

5. AHMET ÇUHADAROĞLU O.O. - Mesafeni Koru (7. Sınıf Yapım) Sergen ALTUNTAŞ

6. ZİYAPAŞA O.O. - Paranormal Aktivite (7. Sınıf - Yapım) Ömer Tamer KEKEÇ

7. HASBAHÇE O.O. Süper Beşik (7. Sınıf - Yapım) Nilay BAYRAK

BAKIRKÖY

1. GAZİ ORTAOKULU - Silgeç (7. Sınıf - Yapım) Eren ERDOĞAN

2. CUMHURİYET ORTAOKULU - Tırmaks (8. Sınıf - Yapım) İremnur ÖZYAPRAKLI

3. CUMHURİYET ORTAOKULU - Çevir Otur (8. Sınıf - Yapım) Beste TEZURAN

4. ATAKÖY ATATÜRK O.O. - ÇopMaz (8. Sınıf - Yapım) Emirhan BİLGİÇ

ESENYURT

1. YUSUF AKDAŞ O.O. - Mido (8. Sınıf - Yapım) Umut Utku YAYLA

2. ESENYURT ALPASLAN ORTAOKULU - Çevreci Işıklar (8. Sınıf - Yapım) Haydar Enes CEYLAN

3. ŞEHİTLER O.O - Tümsek Aydınlatma (8. Sınıf - Yapım) Metin ÖKTEN

4. ESENYURT ORTAOKULU - Yatak O (8. Sınıf - Yapım) Tuğana ÇALIŞKAN

KARTAL

1. HÜSEYİN SAİM EKİM ORTAOKULU - insülin Matik (8. Sınıf - Kurgu) Sude Nur ERTEKİN

2. ÖĞRETMEN SELMA AKAY O.O. - Origami Tetrapak Kutu (8. Sınıf - Yapım) Abdulkadir YAŞAR

3. ŞEHİT ER SERHAT ŞANLI O.O.-Akıllı Cam (7. Sınıf-Yapım)Zeynep NALKIRAN

4. KARTAL EMİR SENCER O.O.-Pompalı Semaver(8. Sınıf-Kurgu)Melih YILMAZ

5. CEVİZLİ O.O. - Meyve Toplayıcı (8. Sınıf Yapım) Ahmet Rasim YILDIRIM

BEYLİKDÜZÜ

1. İMKB ORTAOKULU - Rand-D (8. Sınıf - Yapım) Çağrı SAĞLAM

2. KOÇ ORTAOKULU - Navigasyonlu Alış Veriş Arabası (7. Sınıf - Yapım) Esra Nur OYLUM

3. KOÇ ORTAOKULU - Hatırlatıcı Sensör (7. Sınıf- Yapım) Çağla Sude ÇALIŞKAN

MALTEPE

1. PROF. DR. MUSTAFA ZENGİN O.O. Yer Delen (8. Sınıf-Yapım) Zehra ERANIL

2. CELAL AVŞAR O.O. - Çoklu Kalemlik (8. Sınıf-Yapım) Metehan DOĞAN

3. BAĞLARBAŞI O.O. - ElektriğiMetro (8. Sınıf) Hilal KILIÇOĞLU

4. KADİR REZAN HAS O.O. - Ant Computer (8. Sınıf-Yapım) Uğur BİÇER

5. YILMAZ MIZRAK O.O. - Tonaj Kontrol Sistemi (8. Sınıf-Kurgu) Yağmur TEMEL

BEYOĞLU

1. İHSAN ŞERİF O.O. - Pencere Sensörü (7. Sınıf-Kurgu) Tuba ALDEMİR

2. İHSAN ŞERİF O.O. - Çöp (7. Sınıf-Kurgu) Murat DEMİRCİ

FATİH

1. ORUÇ GAZİ O.O. - Yastıklı Mont (8. Sınıf-Yapım) Mihrişah Sultan TARLACI

2. ALİ SUAVİ O.O. - Yaşam Çığlığı (7. Sınıf-Yapım) Hasan ÖZÇELİK

3. UZUN YUSUF O.O Sesle ve Işıkla Uyaran Olta(8.Sınıf-Yapım)İhsan ÖKSÜZ

KÜÇÜK HAYALLER BÜYÜK PROJELER İSTANBUL

SİLİVRİ

1. ÇAĞRIBEY O.O. - Bebek Banyosu Isıtıcısı (7. Sınıf-Yapım) Ahmet Miraç ÖRÜCÜ

2. ÇAĞRIBEY O.O. - Zaman Ayarlı Ecza Dolabı (7. Sınıf Yapım) Çağatay YILDIRIM

3. SİLİVRİ O.O. - Kapı Kilidini Hatırlatan Kapı (7. Sınıf Yapım) Berra KARATAŞLI

4. SİLİVRİ TURGUT REİS O.O. - Balkon Mangal (8. Sınıf-Yapım) Halil Uğur METİN

5. ÇAĞRIBEY O.O. - Akıllı Kalem (8. Sınıf Yapım) Melis Sıla KÖSE

BEŞİKTAŞ

1. CUMHURİYET O.O. - Çek-Çiz - (7. Sınıf-Yapım) Ali Yiğit BAŞIMOĞLU

2. HASAN ALİ YÜCEL - Hava Durumu Veren Cam (8. Sınıf-Yapım) İlkin ULU

3. ALİ YALKIN O.O. - Kaybolmayan Uçurtma (7. Sınıf-Yapım) Berkan HALİT

4. TEVFİK FİKRET O.O. Havalı Gömlek (8. Sınıf-Yapım) Utku Cenk BAKAR

5. CUMHURİYET O. O. Ayçek (7. Sınıf- Kurgu) Zeynep CANBAZ

BÜYÜKÇEKMECE

1. BÜYÜKÇEKMECE O.O. Sürgülü Pencere (8. Sınıf-Kurgu) Esma TOPSAKAL

2. SA AKÇİMENTO MEHMET AKİF ERSOY O.O. Can Filesi (8.Sınıf-Yapım) Kadriye BELSİZ

ÜMRANİYE

1. AHMET KILIÇASLAN O.O. Küp Kule(7.Sınıf- Düzen) Elifnur TAŞÇIOĞLU

2. . AHMET KILIÇASLAN O.O. - Yasaksa Yapma (8. Sınıf-Yapım) Murat Kaan Enes VAROL

GAZİOSMANPAŞA

1. BEKİR SAMİ DEDEOĞLU O.O. Kar Arabası (8. Sınıf- Yapım) Esma AKTEBUR

2. ÖZEL GAZİOSMANPAŞA ŞEFKAT O.O. Tenis Topu At(8. Sınıf-yAPIM) Nurcan ERMİŞ

3. GAZİKENT O.O. Akıllı Semer(7. Sınıf-Yapım) Furkan DEĞİRMENCİ

4. GAZİOSMANPAŞA O.O. Geri Dönüşümle İkram(7. Sınıf- Yapım) Cansu ALTINKAYA

5. ÜLKÜ O.O. Kirletmeyen Tencere(7.Sınıf-Yapım) Merve OKŞAN

6. CEMAL GÜRSEL O.O. Sensörlü Kapı(7.Sınıf- Yapım) Sümeyye EKİNCİ

ÜSKÜDAR

1. ALTUNİZADE HAFİZE ÖZAL O.O. Takas (7. Sınıf- Yapım) Beril ŞENTÜRK

2. BELMA GÜDE O.O. Hava Akımı ile Köprü Işıklandırması (8.Sınıf-Yapım)Aslı AYKANAT-Öznur EREN

3. SELAMİ ALİ O.O. Sonsuzluk (7.Sınıf-Düzen)Gökçe ÇOMAOĞLU

4. ALTUNİZADE HAFİZE ÖZAL O.O. Cepter(8. Sınıf-Yapım) Melike AYDIN

5. SELAMİ ALİ O.O. Elbiseye Dönüşen Çanta (7.Sınıf- Yapım)Şebnem KANDEMİR

6. KISIKLI O.O. Unutulan Anahtar Sensörü(7. Sınıf-Yapım)Ceyda Nur BEĞEN

KÜÇÜK HAYALLER BÜYÜK PROJELER İSTANBUL

EYÜP

1. HACI ARİF BEY O.O. Sil-Dök(7.Sınıf-Yapım) Barış GÜLŞEN

2. GÜMÜŞSUYU O.O. Isıtıcılı Bank(7. Sınıf- Kurgu) Hatice TORAMAN

3. KEMERBURGAZ ŞEHİT ER SİNAN ŞEN O.O. Engelliler için Cam Açma Projesi(7. Sınıf- Yapım)Evren

SEZGİN-Alperen AYDIN

4. GÜMÜŞSUYU O.O. Un Eleme (7. Sınıf- Kurgu)Merve DURSUN

KADIKÖY

1. GÖZTEPE HALİL TÜRKAN O.O. Kurutmalı dOLAP(8.Sınıf-Yapım) Beyzanur KOÇ

2.BAHARİYE O.O. Puset Güvenlik(8.Sınıf-Yapım) Sare Övül SELÇUK

3.MİHRİBAN BOYSAN O.O. Sehpalı Portatif Merdiven (7. Sınıf-Yapım)Ömer KARAKULLUKÇU

BAYRAMPAŞA

1.NAİL REŞİT O.O. Elektronik Cevap Anahtarı(8. Sınıf-Kurgu) Sedanur KARAGÜN

2.ATATÜRK O.O. Kırmızı Işıkta Geçme(7. Sınıf-Yapım) Adem Atalay HÜRYAŞAR

BAĞCILAR

1.MEV 60.YIL UÇAN EVLER O.O. Sensörlü Baston(7. Sınıf-Yapım) Sevgi İPEK

2.MALAZGİRT O.O. Otobüs Durdurucu (8. Sınıf-Yapım)Kubilay SÖZBİR-yunus Emre ÖNGEN

3. MALAZGİRT ORTA OKULU Raylı Tahta (7 . Sınıf Yapım ) Bertuğ AYDIN

GÜNGÖREN

1.GAZİLER O.O. Kolay Kahve(8. Sınıf-Yapım)Betül DENİZ

ATAŞEHİR

1.PİRİ REİS O.O. Gözsever(8. Sınıf-Yapım)Emircan KAYA

2. CEMİLE BESLER O.O. Su Matik(7. Sınıf-Yapım)Deniz RAPATA

3.ŞEHİT ÖĞRETMEN HASAN AKAN O.O.Zebra Desenli Sinek Savar(7.Sınıf-Yapım)Aybüke GÜNEŞ

4..CELAL YARDIMCI O.O. Mıknatıslı Ayakkabı(7. Sınıf-Yapım)Eray URUK

5.KAYIŞDAĞI ARİFPAŞA O.O. Seda?nın Tenceresi(7. Sınıf-Yapım)Seda ATICI

6. KADRİYE FAİK KOPARAN O.O. Yap-Boz Kanepe(7. Sınıf-Yapım)Zeynep Sena YILMAZER

ÇATALCA

1. ÇATALCA İSTANBUL TİC. ODASI O.O. - Birimden Bütüne (7.Sınıf-Düzen) Dilara Nur TEFEK

2. ÇATALCA İSTANBUL TİC. ODASI O.O. - Küçük metalleri toplar (7. Sınıf Yapım kuşağı ) Emre SATIR

3. ÇATALCA İSTANBUL TİCARET ODASI O O Rampa (7. Sınıf Yapım Kuşağı ) Göksu DOĞANCI

KÜÇÜK HAYALLER BÜYÜK PROJELER İSTANBUL

SANCAKTEPE

1.SULTANLAR ORTA OKULU Isıtmalı çatı (7 . sınıf Yapım kuşağı )Osman EREN

2.SAMANDIRA ORTA OKULU Atık Değerlendirme (8 . Sınıf Yapım Kuşağı) Yasemin KIZILKAYA

3.HÜSEYİN TEMİZEL ORTA OKULU Raylı Bank ( 7. Sınıfı Yapım Kuşağı) Şulenur DİNDİ

ESENLER

1. ATIŞALANI ORTA OKULU Haydi Tasarrufa (7. Sınıf Yapım Kuşağı ) Emine SAYGIN

2.ORUÇ REİS ORTA OKULU Taşıtmatik (7. Sınıf Yapım Kuşağı ) Abdülazir DEĞİRMEN

3. MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK O.O. Ev yağmurluğu (8 . Sınıf Yapım Kuşağı ) Mehmet KATAR

4. ENGİN CAN GÜRE O.O. Işıklı Uzaktan Kumandalı Bavul(7.Sınıf-Yapım)Fatih AVCI

ŞİLE

1. ŞEHİT SERKAN ANDAY O.O. Akıllı Sera (8. Sınıf Yapım Kuşağı ) Ali Haydar SAĞIR

PENDİK

1. NECİP FAZIL KISAKÜREK O.O. Haddini Bilen Sıra (7. Sınıf Yapım Kuşağı ) Muhammed Emin ŞAHİN

2. ÖZEL ALAADDİN ZENGİNER COŞKUN O.O. Deprem Odası (8 .Sınıf Yapım ) Nurullah DEMİRKIRAN

3. KILIÇASLAN O. O. Çoklu Çaydanlık ( 8 . Sınıf Yapım Kuşağı ) Beyzanur KOÇ

4. ŞEYHLİ ORTA OKULU Kurutmalı Askı ( 7 . Sınıf Yapım Kuşağı ) İrem KABAHOR

5. ÖĞRETMEN EVLERİ O . O . Karmatik ( 8 . Sınıf Yapım Kuşağı ) Süleyman ÜNAL- Emre ÇİFTÇİ

6. 75 . YIL MESUT YILMAZ ORTA OKULU Toz Ölçer ( .sınıf Yapım Kuşağı )

7. ŞEYHLİ ORTA OKULU Branda Matik ( 7.sınıf Yapım )Zehra GÜVEN

8. KILIÇASLAN ORTA OKULU Kalorimatik (8. Sınıf Yapım Kuşağı ) Muhammed Alper SOYLU

ADALAR

1. HEYBELİ ADA ORTA OKULU Atıklarla Dönüşen Dünya ( 7 .Sınıf Yapım Kuşağı) Ceyda DEMİRALP

-Berat ÇİÇEK

ÇEKMEKÖY

1-NİŞANTEPE O.O. Potalı Çöp Kovası (7.SINIF- Yapım Kuşağı)Serkan ACAR

2-HÜSEYİN AVNİ SİPAHİ O.O. KES-YEE (8.SINIF -Yapım Kuşağı )Büşra TURHAN\ Elif KILINÇ

3-HÜSEYİN AVNİ SİPAHİ O.O. Renk-Oran Kavramı(8.Sınıf-Düzen)Cengizhan ELİNÖNÜ

4-NÜKTE SÖZEN O.O. Sıvı Sabunla El Yıkama(7.Sınıf-Yapım)Fatma TANRIVERDİ

KÜÇÜK HAYALLER BÜYÜK PROJELER İSTANBUL

BAŞAKŞEHİR

1.İBB ŞAİR ERDEM BAYAZIT O.O. Zaman Ayarlı Tencere Karıştırıcı(8. Sınıf-Yapım) Serenay DURSUN

2.MEHMET YAREN GÜMELİ O.O. Şifa Kaynağımız Süt(7. Sınıf- Yapım)Zehra ARAR

3. İBB AKŞEMSETTİN O.O. Uçan Tepsi(8. Sınıf-Yapım)Kübra YILDIZ

4. İBB ŞAİR ERDEM BAYAZIT O.O. Su Seviye Ölçüm Cihazı(7.Sınıf-Yapım)Ebru KÜÇÜKİKİZ

ARNAVUTKÖY

1.İBB EVLİYA ÇELEBİ O.O. -ÇEKPO- Gizem Nur AYDINHAN

2.TOKİ SUATLAR O.O. -Bize Her Yer Enerji -Abdullah SİNGER

3.CUMHURİYET İMAM HATİP O.O.- Pratik Çorba Tenceresi -Kerem ÇELİKKAYA

4.MEHMET AKİF ERSOY O.O. -Kapıdaki Göz -Sedef ÇELİK

AVCILAR

1.NECDET SEMKER O.O. Kokulu Pervane(8. Sınıf-Yapım)Mervenur AYYILDIZ

2.ŞEHİR BEŞİR BALCIOĞLU O.O. Ayakkabı Temizleyici(7. Sınıf-Yapım)Yusuf CAN

3.CİHANGİR O.O. Hal-Saat(8. Sınıf-Yapım)Derya TUNA

KÜÇÜKÇEKMECE

1.KANARYA O.O. Raflı Pazar Arabası(7. Sınıf-Yapım)Maviş Latife BAYDİLLİ

2.YEŞİL YUVA O.O. Hemotronik (7. Sınıf-Yapım) Serok Devrim ERDOĞAN

3.700. YIL OSMANGAZİ O.O. Cırt Cırt Tabanlı Ayakkabı(7. Sınıf-Yapım)Hilal KARABULUT

4. TÜRKİYE GAZETECİLER CEMİYETİ O.O. Tabureli Baston (8. Sınıf-Yapım) Hakanhan DOĞAN

ZEYTİNBURNU

1.AYHAN ŞAHENK O.O. Açılır Kapanır Sera(8. Sınıf ?Yapım)Emre İLTER-Umutcan TORUN

2.AHMET VEFİK PAŞA O.O. Trafik Rampaları(Yapım)Melisa ORAN

Gelişimin adresi...
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz