Güneş enerjili şarj cihazı

Güneş enerjili şarj cihazı
Artık güneş enerjisi ile cep telefonunuzu şarj edebilirsiniz.
Enerjisini güneş ışığından aldığı gibi duvar prizinden de alarak dâhili pilinde depolayan Solio, acil güç kaynağı gerektiği zamanlarda mobil cihazların yardımına koşuyor.

“7/24 kesintisiz enerji” sloganından hareketle tasarlanmış Solio, hemen hemen bütün mobil cihazlarınızı tek bir ürünle şarj etmenizi sağlamak üzere tasarlanmış. Enerjisini güneş ışığından aldığı gibi duvar prizinden de alarak dâhili pilinde depolayan Solio, acil güç kaynağı gerektiği zamanlarda kullanabileceğiniz bir ürün. Solio basit tasarımı, kullanım kolaylığıyla sizi birden çok şarj aletini yanında taşıma zahmetinden kurtarmakla kalmayıp çevreci yapısıyla temiz enerjiyi destekliyor.

Solio, güneş enerjisiyle şarj olmasından dolayı vaktinin çoğunu dış mekânlarda geçiren ve “mobil cihazlarım olmadan asla” diyenler için kesintisiz kullanıma olanak veren ideal bir çözüm olma özelliği taşıyor.

Birbirleriyle değiştirilebilen bağlantı uçları sayesinde cep telefonları, iPod, Bluetooth kulaklıklar, akıllı telefonlar ve PDA cihazları, dijital kamera, MP3 Çalar, portatif oyun makineleri gibi birçok cihazı kendi şarj aletleri ile aynı oranda şarj etmenizi sağlıyor.

YahyaKarakurt

Yahya Karakurt - Web Sayfası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir