gelisenbeyin.net Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Düşünme Zamanı > Yazılar
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Bu Olay Yaşanmıştır...

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
*SoRFl* Açılır Kutu Gör
Gelişen Üye
Gelişen Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 58
  Alıntı *SoRFl* Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Bu Olay Yaşanmıştır...
    Gönderim Zamanı: 09-Mart-2008 Saat 16:37
Bu olay yaşanmıştır.

Polonya'daki Lodz kasabasından çıkan tren, dükkanlara dondurma dağıtır. Görevlilerden ikisi, dondurmaları dükkana taşımak için dondurma
dolabının içine girer. O sırada dolabın kapağı kapanır ve içerde
kalırlar. Dolabın kapağını vururlar ama onları duyan kimse yoktur. Öleceklerini anlarlar ve sürekli kendi kendilerine "Donucaz, donucaz..." diye mırıldanırlar. İçlerinden bir tanesi kağıda "Yavaş yavaş tenimiz donmaya başladı, artık dayanamıyoruz." diye yazı yazar. En sonunda bunlar donucaz diye diye donarak ölürler. O akşam onları orada bir kasabalı bulur ve polise haber verir. Olay yerine gelen polis bunların otopsisini yaparak donarak öldüklerini kamuoyuna açıklar.

AMA DOLAP SABAHTAN BERİ ÇALIŞMIYORDUR...
Yukarı Dön
gelisenbeyin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
gelişime dair ne varsa.. Yahya KARAKURT

Gönderilenler: 4737
  Alıntı gelisenbeyin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10-Mart-2008 Saat 13:56
Gerçekten çok ilginc. bunlar Avusturalya yerlileri olan Aborjinler gibi psikolojikmen kendilerini öldürmüşler..

Gelişimin adresi...
Yukarı Dön
xxxseboxxx Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 1
  Alıntı xxxseboxxx Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10-Mart-2008 Saat 20:06
ilginç ve kmik bir olay
Yukarı Dön
love_angel Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör
Simge

Gönderilenler: 288
  Alıntı love_angel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11-Mart-2008 Saat 19:40
İnsandır şaşırmamak lazım
●●квя●●««Milletin lafıyla coşana kalbimin adımıyla koşmam gururumu hiçe sayıp kötü konuşana ölüyorm dese de bakmam!!!»»●●квя●●
Yukarı Dön
ASİ PRENSES Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 3
  Alıntı ASİ PRENSES Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12-Mart-2008 Saat 17:02
YHA NASI OLO ŞİMDİ.YASMASILA NE ALAKASI WAR BEN ONU ANLAMADIM.BİLEN BİRİ ALLAH RISASI İÇİN CWP WERSİN BANA!!!
Yukarı Dön
kasparov1996 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 25
  Alıntı kasparov1996 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14-Mart-2008 Saat 23:39
YHA İNSAN AKLINDA NASIL GEÇİRİRSE PSİKOLOJİSİ YÜZÜNDEN OLUR DİYELİM AKLINA KÖTÜ BİŞEY GETİRDİN O MUTLAKA OLUR EĞER ONU SAPLANTI YAPARSAN
Yukarı Dön
love_angel Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör
Simge

Gönderilenler: 288
  Alıntı love_angel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29-Temmuz-2008 Saat 16:52
Orjinalini yazan: ASİ PRENSES

YHA NASI OLO ŞİMDİ.YASMASILA NE ALAKASI WAR BEN ONU ANLAMADIM.BİLEN BİRİ ALLAH RISASI İÇİN CWP WERSİN BANA!!!

Canım yazmakla alakası yok yanlış yere takılmış kafan burdaki mesele insan düşüncesinin ne kadar etkili olduğu ne düşünürsen vücudun en önce beynin ona göre hareket ettiği
●●квя●●««Milletin lafıyla coşana kalbimin adımıyla koşmam gururumu hiçe sayıp kötü konuşana ölüyorm dese de bakmam!!!»»●●квя●●
Yukarı Dön
Yasemin_Bozer Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 104
  Alıntı Yasemin_Bozer Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07-Nisan-2010 Saat 21:28
Donuca donucaz diyip kendilerini öldürmüşler :D
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz