gelisenbeyin.net Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Teknoloji Tasarım > Tasarım Günlüğü
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Tasarım Günlüğü Örnekleri

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
cigdemmm Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 2
  Alıntı cigdemmm Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05-Ocak-2010 Saat 13:49
Orjinalini yazan: cengaver

ya ben nasıl günlük tutsam diye düşünüyorum fikirlerinizi söyleyebilirmisiniz

yaptığın çalışma ile ilgili tüm denemelerini araştırmalarını çizim ve yazı ile aktarırsan başarılı olursun
Yukarı Dön
By_Beyin Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör
Simge

Gönderilenler: 388
  Alıntı By_Beyin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05-Ocak-2010 Saat 15:31
Teknoloji ve tasarım dersi öğrenci merkezli olduğu için forumdada öğrencilerin aktif bir şekilde olmaları bizim için sevindirici.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler Çiğdem hanım...

Büyük beyinler fikirleri, orta beyinler olayları, küçük beyinler ise kişileri konuşur.
Yukarı Dön
**birisi** Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 15
  Alıntı **birisi** Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17-Ocak-2010 Saat 23:07
Yaa bnde derste hiç günlük yazmıyorum ürün dosyamı yaparken yazıyorum çünkü derste bişi yapmıyorum yani kimse yapmıyo ii bi öğrenciye yakışmıyo ama orada önemli olan neleri yaptığımızı neleri düşündüğümüzü yazmak olduğu için öle yapıyorum =)
Yukarı Dön
mehmet eren yıldız Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1
  Alıntı mehmet eren yıldız Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26-Ocak-2010 Saat 21:27
VALLA BEN GÜNLÜĞÜ ÖYLESİNE YAZIYORUM ÖĞRETMEN DE YAZIYI BEĞENİYOR 28 VERDİ MAKETTEN DE 70 VERDİ TOPLAM NOTUM 98 OLDU
Yukarı Dön
ahmt Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı ahmt Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28-Ocak-2010 Saat 17:45
bn de derste yapıyorum ama eksiklikler oluyor unuttuğumuz birşey en iyisi evde yazmak bazen tataya kalkıp okuduğunda farkediyorsun
Yukarı Dön
tatli_cadı Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 4
  Alıntı tatli_cadı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30-Ocak-2010 Saat 18:04
ben günlük yazmayı severim.ama böylesine değil.ben günlük tutarım ama her gün yok efendim kahvaltı yaptım,yok efendim,elimi yüzümü yıkadım gibi değil.ben asıl günlük nasıl yazılırsa öyle yazarım.teknoloji dersindede mecbur ne yaptıklarımı yazıyorum.ama iyi bir not alıyorum.
Yukarı Dön
**birisi** Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 15
  Alıntı **birisi** Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06-Şubat-2010 Saat 22:39
bnde tabi yok bugün şura gittim bura gittim yazmıom sadece evde teknoloji ve tasarımla ilgili yaptığım şeleri yazıom
Yukarı Dön
Zdenizhan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı Zdenizhan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16-Aralık-2010 Saat 19:45
bence her iki günlük örneğide yeterli değil.. birincide ifadeler birbiriyle çelişiyo ve nerdeyse sadece ne yaparken zorlanıp zorlanmadıgını yazmış.. verdiği bilgilerde yeterince açık değil mesela bütünü nasıl oluşturduğuyla ilgili yeterli bilgi yok ..
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz