gelisenbeyin.net Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Teknoloji Tasarım > Teknoloji ve Tasarım Bilgileri
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

378 Nolu Teknoloji ve Tasarım Kursu Katılımcı List

 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
gelisenbeyin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
gelişime dair ne varsa.. Yahya KARAKURT

Kayıt Tarihi: 01-Ocak-2006
Konum: Istanbul
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 4743
  Alıntı gelisenbeyin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: 378 Nolu Teknoloji ve Tasarım Kursu Katılımcı List
    Gönderim Zamanı: 29-Ağustos-2012 Saat 00:28

03-14 EYLÜL 2012 TARİHLERİ ARASINDA ERZURUM HİZMETİÇİ EĞİTİM ENSTİTÜSÜNDE YAPILACAK OLAN 378 SIRA NUMARALI "Teknoloji ve Tasarım Dersi Eğitimi (II. Kademe) Kursu " katılımcı listesi.
S.NO     Adı     Soyadı     Ünvanı     Görev Yeri     İli
1     Emel     ÖZDEMİR     Öğretmen     Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (Yolluksuz Yevmiyesiz)     
2     Fikret     DENİZ     Öğretmen     Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (Yolluksuz Yevmiyesiz)     
3     Güllü     YILMAZ BAKIR     Öğretmen     Nigahi Soykan Ortaokulu ÇUKUROVA      ADANA
4     Can     KAYPAK     Öğretmen     TOKİ Şehit Fikret Yükseler Ortaokulu SEYHAN      ADANA
5     Hamdi     KARAN     Öğretmen     İsmet İnönü Ortaokulu SEYHAN      ADANA
6     Mahmut     DALKIRAN     Öğretmen     TOKİ Köprülü Ortaokulu YÜREĞİR      ADANA
7     Cem     AKKAYA     Öğretmen     Adıyaman İMKB Ortaokulu MERKEZ      ADIYAMAN
8     Yasemin     YEŞİLKAYA     Öğretmen     Fatih Ortaokulu DİNAR      AFYONKARAHİSAR
9     Mustafa     MERT     Öğretmen     27 Ağustos İlkokulu MERKEZ      AFYONKARAHİSAR
10     Serhat     ARSLAN     Öğretmen     23 Nisan Ortaokulu MERKEZ      AKSARAY
11     Yavuz     ALBAYRAK     Öğretmen     Şehit Fatih Gökkaya Ortaokulu MERKEZ      AKSARAY
12     Mevlüt     ŞAHİN     Öğretmen     Cumhuriyet Ortaokulu MERKEZ      AMASYA
13     Gönül     YILMAZ     Öğretmen     Dede Korkut İlkokulu YENİMAHALLE      ANKARA
14     Selma     CANBUDAK     Öğretmen     Şh.Py.Er Murat Eroğlu İlkokulu MAMAK      ANKARA
15     Ali     ÜNAL     Öğretmen     Ahi Evran İlkokulu ETİMESGUT      ANKARA
16     Kılıçarslan     ÇOBAN     Öğretmen     Necip Fazıl Ortaokulu KEÇİÖREN      ANKARA
17     Özgün     DEVRİM     Öğretmen     Barbaros Ortaokulu ÇUBUK      ANKARA
18     Emine     ÇELİK     Öğretmen     Çolaklı Yahya Kurt Ortaokulu MANAVGAT      ANTALYA
19     İhsan     GÜVENDİ     Öğretmen     Ziya Gökalp Yatılı Bölge Ortaokulu KUMLUCA      ANTALYA
20     Eyüp     TAVŞANLI     Öğretmen     Şehit Öğretmen Sezgin Yolcu Yatılı Bölge Ortaokulu ÇILDIR      ARDAHAN
21     Abdulkadir     AKBAŞ     Öğretmen     Namık Kemal Ortaokulu ÇİNE      AYDIN
22     Fatih     TEKTAŞ     Öğretmen     Ahmet Şerife Sanlı Ortaokulu MERKEZ      AYDIN
23     Ali     ARIKOĞLU     Öğretmen     Avcılar Ortaokulu EDREMİT      BALIKESİR
24     Hasan     BAYRAKDAR     Öğretmen     75. Yıl Eti Holdig Ortaokulu BİGADİÇ      BALIKESİR
25     Murat     BARUT     Öğretmen     Akçapınar Ortaokulu AYVALIK      BALIKESİR
26     Kadir     ÜSTÜN     Öğretmen     Ulugeçit Ortaokulu MERKEZ      BARTIN
27     Osman     EKİNCİ     Öğretmen     Fatih Ortaokulu MERKEZ      BATMAN
28     Erhan     KIRCA     Öğretmen     Uran Ortaokulu MUTKİ      BİTLİS
29     İsmail Yalçın     AKCA     Öğretmen     Boğazköy Veysel Mutlu Ortaokulu BUCAK      BURDUR
30     Said     ÖZTÜRK     Öğretmen     Karapınar Ortaokulu BUCAK      BURDUR
31     Ümit     ÇALIŞ     Öğretmen     Şehit P.Bnb.Ercüment Türkmen Ortaokulu YILDIRIM      BURSA
32     Şule     YILDIZOĞLU     Öğretmen     Cumhuriyet Ortaokulu BİGA      ÇANAKKALE
33     Ayşegül     KARAKÜÇÜK     Öğretmen     Cumhuriyet Ortaokulu MERKEZ      ÇORUM
34     Esin     DEMİR     Öğretmen     19 Mayıs İlkokulu MERKEZ      ÇORUM
35     Neşe     TOPALOĞLU     Öğretmen     Denizli Ticaret Odası Ahi Sinan İlkokulu MERKEZ      DENİZLİ
36     Münir     TAN     Öğretmen     Ergani İMKB Yatılı Bölge Ortaokulu ERGANİ      DİYARBAKIR
37     Osman     KESKİN     Öğretmen     700.Yıl Ortaokulu BAĞLAR      DİYARBAKIR
38     Fatma     ŞAHİN     Öğretmen     Azmimilli Ortaokulu MERKEZ      DÜZCE
39     Kerim     GÜLLÜ     Öğretmen     Aziziye Ortaokulu MERKEZ      DÜZCE
40     Metin     YÜREK     Öğretmen     Merkez Ortaokulu MERKEZ      ERZİNCAN
41     Ufuk     KAHRAMAN     Öğretmen     Tercan Yatılı Bölge Ortaokulu TERCAN      ERZİNCAN
42     Ahmet     ÖKSÜZER     Öğretmen     Saltukbey Ortaokulu PALANDÖKEN      ERZURUM
43     Menderes     YILDIZ     Öğretmen     19 Mayıs Ortaokulu AZİZİYE      ERZURUM
44     Bilnur     KÖSEOĞLU     Öğretmen     Vehbi Dai Ortaokulu ŞAHİNBEY      GAZİANTEP
45     Nevin     ÇELİK     Öğretmen     Mehmetçik Ortaokulu ŞAHİNBEY      GAZİANTEP
46     Abdurrahman     KORKMAZ     Öğretmen     100.Yıl İlkokulu ŞAHİNBEY      GAZİANTEP
47     Aydın     KOÇAK     Öğretmen     Cumhuriyet Ortaokulu İSLAHİYE      GAZİANTEP
48     Ömer Mustafa     BOZFIRAT     Öğretmen     Yavuz Sultan Selim Ortaokulu YAVUZELİ      GAZİANTEP
49     Ayşe     ÇETİN     Öğretmen     Bedii Sabuncu Ortaokulu MERKEZ      HATAY
50     Ayşen     DÜVENCİ KELEŞ     Öğretmen     Bedri Rahmi Eyüboğlu Ortaokulu KARTAL      İSTANBUL
51     İlknur     ERDOĞAN     Öğretmen     Mareşal Fevzi Çakmak Ortaokulu ESENLER      İSTANBUL
52     Hüsamettin     CANKILIÇ     Öğretmen     Zübeyde Hanım İlkokulu TUZLA      İSTANBUL
53     Kerem     DEMİRAL     Öğretmen     Halkalı Doğa Ortaokulu KÜÇÜKÇEKMECE      İSTANBUL
54     Mehmet Nuri     KAYNAR     Müdür Yardımcısı     Gündoğdu Ortaokulu GÜNGÖREN      İSTANBUL
55     Oğuz Mustafa     AKPOLAT     Öğretmen     Mustafa Öncel Ortaokulu ATAŞEHİR      İSTANBUL
56     Oğuzhan     ÖZBAY     Öğretmen     Cengiz Topel Ortaokulu SANCAKTEPE      İSTANBUL
57     Ömer     İSTİK     Öğretmen     Atışalanı İsmetpaşa Ortaokulu ESENLER      İSTANBUL
58     Elif     TEMİZSU     Öğretmen     Mustafa Rahmi Balaban İlkokulu KONAK      İZMİR
59     Selin     KESKİN     Öğretmen     Ayrancılar Ortaokulu TORBALI      İZMİR
60     Levent     CANPOLAT     Öğretmen     Agahefendi İlkokulu KARABAĞLAR      İZMİR
61     Tufan     KOZ     Öğretmen     Fatih Ortaokulu TÜRKOĞLU      KAHRAMANMARAŞ
62     Ünver     SİYAVİŞOĞLU     Öğretmen     Vali Hakkı Teke Yatılı Bölge Ortaokulu MERKEZ      KARAMAN
63     Murat     NAYKİ     Öğretmen     Şehit Albay İbrahim Karaoğlanoğlu Yatılı Bölge Ortaokulu MERKEZ      KARS
64     Hakkı Münip     BUYAN     Öğretmen     Kuzeykent Ortaokulu MERKEZ      KASTAMONU
65     Sibel     PERNEK     Öğretmen     80.Yıl Cumhutiyet Ortaokulu MELİKGAZİ      KAYSERİ
66     Ekrem     SABUNCU     Öğretmen     Yahya Kemal Beyatlı Ortaokulu MELİKGAZİ      KAYSERİ
67     Ömer     SÖNMEZ     Öğretmen     B.Tuzhisar Ortaokulu BÜNYAN      KAYSERİ
68     Lütfiye     HAKTANIR ÇAYIR     Öğretmen     Kale Ortaokulu MERKEZ      KIRIKKALE
69     Vahide     BAYRAMOĞLU     Öğretmen     Hacılar Ortaokulu MERKEZ      KIRIKKALE
70     Murat     KARARTI     Öğretmen     İMKB 23 Nisan Ortaokulu MERKEZ      KIRŞEHİR
71     Neslihan     YAMAN     Öğretmen     50. Yıl Cumhuriyet Ortaokulu İZMİT      KOCAELİ
72     Doğan     KARACA     Öğretmen     Zafer Ortaokulu İZMİT      KOCAELİ
73     Yusuf     GÖKGÖZ     Öğretmen     Tüpraş İlkokulu KÖRFEZ      KOCAELİ
74     Nurten     DOĞAN     Öğretmen     Engilli Hasan Doğan Ortaokulu AKŞEHİR      KONYA
75     Erhan     DOĞAN     Öğretmen     Ortaköy Cumhuriyet Ortaokulu AKŞEHİR      KONYA
76     Murat     KURT     Öğretmen     Gevrekli Şehit Mehmet Altınbağ-Şehit Seyit Ali Karabacak Ortaokulu SEYDİŞEHİR      KONYA
77     Yılmaz     SEÇİM     Öğretmen     Yaşar Doğu Ortaokulu KARATAY      KONYA
78     Hatice     ÖZBÖLÜK     Öğretmen     İsmet İnönü Ortaokulu MERKEZ      KÜTAHYA
79     Hüseyin     ÇELİK     Öğretmen     Hayrettin Sönmezay Ortaokulu MERKEZ      MALATYA
80     Zeliha     DOĞRU     Öğretmen     İstiklal Ortaokulu MERKEZ      MANİSA
81     Günay     ÇETİN     Öğretmen     Gazi Ortaokulu TURGUTLU      MANİSA
82     Yunus     KOYUN     Öğretmen     Salihli Ticaret ve Sanayi Odası Ortaokulu SALİHLİ      MANİSA
83     Gonca     ÖZTÜRK     Öğretmen     Atatürk Ortaokulu MİDYAT      MARDİN
84     Abdulbasıt     KUDAY     Öğretmen     80.Yıl Kızıltepe Gazi Yatılı Bölge Ortaokulu KIZILTEPE      MARDİN
85     Fatma     YILDIRIM     Öğretmen     Kazım Taşkın İlkokulu TARSUS      MERSİN
86     Nagihan     ÇAY     Öğretmen     Huzurkent Atatürk Ortaokulu AKDENİZ      MERSİN
87     Sibel     ÇAVUŞOĞLU     Öğretmen     Barbaros Ortaokulu YENİŞEHİR      MERSİN
88     Mehmet     ZORLU     Öğretmen     Candan Merzeci Ortaokulu TOROSLAR      MERSİN
89     Hasan     GİRGİN     Öğretmen     Çatalarık Ortaokulu FETHİYE      MUĞLA
90     Günnaz     AKDEMİR     Öğretmen     75.Yıl Karaağıl Yatılı Bölge Ortaokulu BULANIK      MUŞ
91     Özkan     AZİMLİ     Öğretmen     Kemal Çetintürk İlkokulu MERKEZ      NİĞDE
92     Çiğdem     ŞAHİN     Öğretmen     Atatürk Ortaokulu PERŞEMBE      ORDU
93     Serpil     OCAKDAN     Öğretmen     Atatürk Ortaokulu MERKEZ      ORDU
94     Özgür     ÖZMEN     Öğretmen     Hamdullah Suphi Tanrıöver Ortaokulu MERKEZ      ORDU
95     Ramazan     MENGİLLİ     Öğretmen     Atatürk Ortaokulu BAHÇE      OSMANİYE
96     Esra     ÇALIK     Öğretmen     TOPLUCA ORTAOKULU ÇAMLIHEMŞİN      RİZE
97     Göksever     BOZKURT     Öğretmen     Sezi Eratik Ortaokulu KARASU      SAKARYA
98     Elif     BAFRA     Öğretmen     Mustafa Kemal Ortaokulu BAFRA      SAMSUN
99     Neşe     AYGÜN     Öğretmen     Gazi Yatılı Bölge Ortaokulu VEZİRKÖPRÜ      SAMSUN
100     Ali Rıza     ARSLAN     Öğretmen     Yenidoğan Ortaokulu KURTALAN      SİİRT
101     Aylin     KULTUFAN     Öğretmen     Dikmen Ortaokulu DİKMEN      SİNOP
102     Dursun     DARENDELİOĞLU     Öğretmen     Kazım Karabekir Paşa Ortaokulu MERKEZ      SİVAS
103     Günay     GÜZEL     Öğretmen     Yavuz Selim Ortaokulu MERKEZ      SİVAS
104     Tuba     YALÇINKAYA     Öğretmen     Hürriyet Ortaokulu MERKEZ      ŞIRNAK
105     Zeynep     SARIÇİÇEK     Öğretmen     Şehit Üsteğmen Ahmet Konuksever Ortaokulu SİLOPİ      ŞIRNAK
106     Ali Uğur     DOĞAN     Öğretmen     İstiklal Ortaokulu CİZRE      ŞIRNAK
107     Bora     DESTANLI     Öğretmen     Ahmet El-Cezeri Ortaokulu CİZRE      ŞIRNAK
108     Nalan     TOPGÜL     Öğretmen     Hasan Yılmaz Kurt Ortaokulu HAYRABOLU      TEKİRDAĞ
109     Ali     UÇAR     Öğretmen     Şehit İbrahim Doğan Ortaokulu MERKEZ      TOKAT
110     Mesut     ÜRER     Öğretmen     Mehmet Akif Ortaokulu ERBAA      TOKAT
111     Nuray     KARABAYIR     Öğretmen     Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu MERKEZ      TRABZON
112     Yücel     KARSLI     Öğretmen     Cudibey Ortaokulu MERKEZ      TRABZON
113     Özlem     DOĞAN     Öğretmen     Aktuluk Yatılı Bölge Ortaokulu MERKEZ      TUNCELİ
114     Aslı     BİTER     Öğretmen     Şeker Fabrikası Ortaokulu ERCİŞ      VAN
115     Hasan Hüseyin     ŞENGAL     Öğretmen     Muradiye Akbulak İMKB Yatılı Bölge Ortaokulu MURADİYE      VAN
116     Murat     GÜNEŞ     Öğretmen     Lütfü Güvenir Ortaokulu ERCİŞ      VAN
117     Emine     BAŞ     Öğretmen     Öğretmen Yusuf Ziya Ortaokulu MERKEZ      YALOVA
118     Serap     KAYA     Öğretmen     Namık Kemal Ortaokulu YERKÖY      YOZGAT
119     Nur     ERGÜL     Öğretmen     Nimet İlkokulu EREĞLİ      ZONGULDAK

Gelişimin adresi...
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz