gelisenbeyin.net Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Forum > Haberler
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Ders Saati Düşürülen Ve Kaldırılan Dersleri

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
gelisenbeyin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
gelişime dair ne varsa.. Yahya KARAKURT

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 4737
  Alıntı gelisenbeyin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Ders Saati Düşürülen Ve Kaldırılan Dersleri
    Gönderim Zamanı: 28-Şubat-2014 Saat 23:54
Eğitim Söz Sen Ders Saati Düşürülen Ve Kaldırılan Dersleri Yargıya Taşıdı
ğitim Söz Sen Ders Saati Düşürülen Ve Kaldırılan Dersleri Yargıya Taşıdı .14.02.2014 tarihinde MEB'e giderek Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü'ne meslek liselerinde ders saatleri düşürülen ve kaldırılan dersler için resmi yazı vermişti.Sorunun bir an önce çözülmesini istemiştik.MEB Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü 28.01.2014 günü TTK'nın düzenleme yaptığı 23.01.2014 ek karar 2 ve 27.01.2014 tarihli ek karar 6 maddelerine dayanarak 81 il valiliği/il milli eğitim müdürlüklerine yapılan yeni işlemlerle ilgili yazısını göndermişti.Bu işlemlere sendikamız dahil tüm eğitim sendikalarımızdan ve kitle örgütlerinden büyük tepki gelmişti.Bazı sendikalarımızda işleme hemen dava açmıştı.Sendikamızda MEB ile öncelikle görüşme kanallarını gerçekleştirerek durum analizi yapma yolunu seçerek dava açmayı ertelemişti.Yaşanan son süreçlerin olumsuzluklarına dayanarak sendikamız mesleki ve teknik eğitim liselerinden ders saati düşürülen yada kaldırılan derslere ilişkin olarak bugün itibarıyla Danıştay ilgili dairesine gönderilmek üzere davasını açmıştır.

Gelişimin adresi...
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz