gelisenbeyin.net Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Düşünme Zamanı > Yazılar
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

anlat bakalım yarışması :))

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
ModeratorBeyin Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör
Simge
Halkla İlişkiler Müdürü

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 408
  Alıntı ModeratorBeyin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: anlat bakalım yarışması :))
    Gönderim Zamanı: 11-Mayıs-2007 Saat 17:11
Kelime: > KADINBUDU
- Olum sen nesin? - Erkek! - Tersi? - Kadin! > - Onun yeneni? - Citir

Kelime: TERLIK
- neyle yurursun > - ayak! - heh hani boyle ayaklarin usur altinda onlar olur bole > yumsak yumsak - koyun!! - yuh onun daha kucugu ya, koyun > dedi hoduk! - kuzu!!! - Allah belani versin pas!

Kelime: > ZEBANI
- Allahin meleklerinden biri. - Cebrail. - ilk uc > harfi cizgili bir hayvani cagristiriyor. - zebrail? - seni zebrail > carpsin insallah!

kelime: TELEPATI
-hani ben sana bir seyi > anlatmaya calisiyorum ama sozle degil beyin , dalgalariyla falan... > -ihihih neydiiii.. teletabi..! -tamam tele'si kalsin kedilerin eli! > ne ne denir? -buldum telepence -offf beee bi kere de bil be... >

kelime: TIMSAH
-abi boole hani kertenkele nedir -hayvan > -ne cins hayvani -surungen -ok abi bu kertenkelenin birkac beden > buyugu - ejderha -?!???!!(yuhhh) son kelime eger bilinirse > oyun ve hesap girecektir. sure son 10 saniye

kelime: van gogh (kulak tabu kelime) >
-abi bu kisi bir organini kesen bir sanatci -bulent ersoy!!! > kelime: ugur dundar anlatan: tv de program yapiyo hani yillardir > anlayan: reha muhtar? ali kirca? anlatan: yok yok sarisin mavi gozlu > anlayan: ataturk? ekip1: gulmekten iptal!

kelime: KRAMP >
anlatan: hani futbolculara girer dinleyen: krampon gulme sesleri > kesildiginde sure coktan bitmis

kelime: seruven
a: abi macellan > nasi biriydi? b: ne biliyi m iyi biriydi heralde (birinci kopus,ama > duur) a: abi onu demiyorum neye duskundu? b: kariya kiza bi de > ickiye olabilir (pes) kelime: misir kiz:keops nerde?? > cocuk:etiler!! kiz:allah cezani versin emre....

kelime: okul >
-biz nereye gideriz hergun -bara... diskoya... sinemaya.. > cafeye...bowlinge.. alisverise...gezmeye.. ay olmuyo boole baska > sekilde anlat -ailemiz bizi nereye gidiyo biliyor -haaa okulaaa >

kelime : anneler gunu
-cennet kimin ayaklari altinda ? -anne > -tamam , hani onlarin ozel bi zamanlari var , ne o? -adet.. >

kelime:kopekbaligi
-denizde ne olur? -dalgaa! -hayir ya oyle > diil hani karadada var hav hav eder? -ha kopek -onun denizde > olani? -deniz kopegi!> >
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz