gelisenbeyin.net Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Düşünme Zamanı > Yazılar
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

11 Eylül Gerçeği

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
syl@r Açılır Kutu Gör
Süper Üye
Süper Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 148
  Alıntı syl@r Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: 11 Eylül Gerçeği
    Gönderim Zamanı: 14-Eylül-2007 Saat 15:26
11 Eylül Gerçeği

11 Eylül Amerikanın kara günü ama bu günü karartan kim Usame Bin Ladin mi?
İkiz kuleler ve saldırılarını kim yaptı kim üstlendi ?

Öncelikle işe Usame tarafından bakalım Amerika’da bu kadar insanı öldürmek tam Usame gibi bir adama uygundur.Yıllardır söylüyoruz Usame Bin Ladin diye peki kimdir bu terorist?

Usame Bin Ladin’in hayatı ile ilgili bilgi vermek gereksinimini duymuyorum ama nasıl terörist olduğunu açıklamak gerekir:

Usame Bin Ladin kendi başına bir ufak örgütümsel yapı kurdu ama amaçları sadece iyi bir ülkeydi ama daha sonra Amerika bölgenin Türkmenler ve Suniler arasında bir egemenliğe girmesini istemediği için CIA direct olarak Birleşik Devletler başkanından emirle Usame Bin Ladin ve örgütünün isminin El-Kaide olmasını ve örgütün sadece iyi bir devlet için değil Amerikanın hüküm sürdüğü bir Ortadoğu için savaşmaya başladı.Bu savaş için gereken yardım CIA tarafından sağlandı örgütün bütün silah, mühimmat ve diğer ihtiyaçlarını karşılayan Amerika B.D. bölgedeki asıl gücün kendisi olmasını sağlamak için İsrail devletini destekleyerek Filistinin yerine İsrail devletini kurdu.Ama olaylar istediği gibi gitmedi İsrail’e sağlanan yardım Usame Bin Ladin’e sağlanan yardımdan fazla olduğu için Usame Bin Ladin bölgede huzurzsuzluk çıkardı.Ama sonuçta Usame Bin Ladin ve örgütü CIA tarafından eğitilmesine rağmen CIA İsrail’e daha fazla yardım için kaynak aktarılması amacıyla ve Usame Bin Ladin’e ihtiyacı olmadığını düşündüğü için örgütün yıkılmasını emretti ancak Usame Bin Ladin sadık adamları ve örgütün temeliyle birlikte Afganistan dağlarında sefil bir hayata başladı.Ama Usame Bin Ladin örgütünü yeniden güçlendirmek istiyordu bu yüzden büyük bir planı vardı.Sürekli açıklamalar yapıp büyük oyunlar ve saldırılardan bahsediyordu ama hiçbir saldırıyı gerçekleştirecek gücü yoktu.
     Evet işin Usame Bin Ladin tarafındaki yanı böyle ama işin birde ABD yanı var.

ABD sürekli olarak Ortadoğudaki petrol yataklarını ele geçirmeyi planlıyordu.Bu planı içinde sürekli olarak yeni bahenelerle çeşitli ülkelerden siyasi yolla petrol ele geçiriyordu.Ama El-Kaide bunu zorlaştırdığı için ABD tarafından büyük bir plana ihtiyaç vardı bu plan ile Ortadoğuyu ele geçirmeliydi.El-Kaide dağaldığı için Afganistanda bir Kitle imha silahı değil bir el bombasıı zor bulacağıiçin basit, ucuz ama haince bir plan yaptı El-Kaide’nin durumunu göze alan ABD kendi toğprakları üzerine yapılan büyük bir saldırının basit ve ucuzca yapılmasını El-Kaide’ye yorabileceğini zaten El-Kaide’nin de örgütü toplamak için büyük bir vurgun aradığını bildiğinden bir saldırı planladı.

Buraya kadar anlattıklarım tamamen mantıklı değil mi?
Şimdi anlatacaklarım ise olayın daha çok gayri resmi ifadeler ve kanıtlara dayanıyor birazda kurgulama vardır ama sadace saatlerde çünkü olayın tam olarak ne zaman gerçekleştiği bilinmiyor(Yani anlatacaklarımın)

Tarih 11 Eylül
Saat:04:00(Gece Yarısı)
Yer:ABD WhiteHouse/Oval Office Washinton D.C(Başkanın ofisi)

Savunma Bakanı:Merhaba Sayın Başkan
Başkan: Merhaba ben de seni bekliyordum hazırlıklar tamam mı?
Savunma Bakanı: Şu anda son hazırlıklar yapılıyor.
Başkan:Bir yamuk olmaz değil mi ?
Savunma Bakanı: Hayır herşey yolunda efendim.
CIA Başkanı:Merhaba Sayın Başkan üzgünüm geç kaldım
Başkan: Önemli değil otur.
CIA Başkanı: Efendim saldırı için herşey hazır tek gereken emriniz.

Tarih 11 Eylül
Saat: 4:00-4:30(Gece Yarısı)
Yer: Dünya Ticaret Merkezi Zemin Kat

CIA EMS(Patlayıcı İnceleme) Ekibi Başkanı Mr.Anders:Herşey yolunda mı?
Plastik Patlayıcı Uzmanı:Evet efendim herşey hazır.Ama zamanlama nasıl olacak zemin kattaki bu bombalar ne zaman patlayacak.
Mr.Anders: Uçak çarptıktan biraz sonra bombalar 1 dk’lık geri sayıma girecek okey mi?
Uzman: Evet efendim ayarlamaları ona göre yapıyorum.
Mr. Anders: Unutma bir yamuk istemiyorum kule doğrudan çökücek.Ve asla bombanın ateşini ve dumanını görmeyeceğiz.
Uzman: Ayarlar bu yönde.

Tarih 11 Eylül
Saat: 6:00-6:30(Gece Yarısı)
Yer: Washinton’da bir havalimanı

X kişisi: Buradaki uçağa bımba yerleştirelim mi? Efendim?
Y Kişisi: Hayır bu uçağın çarptığı kulenin yıkımı için uçağın bir etkisi olmayacak.

11 Eylül Saldırı Anı

Q22NY uçuş kodlu uçak korsanlar (yani El-Kaide’ye sızmış bir grup CIA görevlisi) tarafından ele geçiriliyor tabi ki ABD standart prosedürü uygulamak zorunda bu prosedüre göre uçak yakın temasta GAM fuzeleri kitli bir biçimde izlenir ve eğer alçak uçuş olursa ve bir şehre yada başka bir yerleşim yerine yaklaşırsa vurulur.Ama öyle olmuyor ve ilk uçak çarpıyor.Ama o da ne hemen ülkede Kırmızı Alarm veriliyor füzeler atış pozisyonuna geliyor ama ikinci bir uçak diğer uçağın dibinde bir yere çarpıyor normal şartlar altında bu uçak dağa bırakın kuleleri seyyar tuvaletlere bile yaklaşmadan ABD başkanından izin alınmadan vurulurdu.Ama öyle olmuyor.

Biraz sonra

Kulelerden ilki yıklıyor ama oda ne kule alta doğru çöküyor.Evet belki uçağın yaptığı etki çelik üzerindeki stresi artırarak binayı bu şekilde yıkar fakat eğer çelik o kadar çürük olsaydı üst katlar aslında uçağın çarpmasıyla yere düşerdi.

Bazı Gariplikler
Evet bu kadar gariplikten sonra birde olayları anlatıyım.

Uçağı kaçıran kişinin pasaportu enkazdan biri tarafından çıkartılıyor ama öyleki kasaldaki evraklar yanıyor.
Üstelik o biride oranın onlarca kez aranmasından sonra gelen bir CIA ajanı itfayenin saatlerce aradığı bir şeyi bulan kişi olaydan saatlerce sonra orda.Üstelik passaportta hiç iz yok.
Küçükkuleye çarpan uçağın altında bir karartı var.Füze olmasın
Olaydan 2 gün önce zemin kat anahtarları bütün yetkililerden toplanıyor.
Çarpan uçakların kara kutusu hasar almış oluyor.

Ve belkide en ilginç ve hala sır olanı:

Az önce belittiğim gibi kaçırılan uçağun uçuş kodu Q22NY burada sondaki NY New York oluyor.Şimdi sizden bir şey istiyorum bu kodu büyük harflerle yazıp word’e kayıt edin.Sonra bu yazının yazı tipini Wingdings’e çevirin olayı görün.

11 Eylül Gerçeği
Üzgünüm ama OKS ayyryyor bizi.
Yukarı Dön
cengiz.metin1 Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör
Simge
cengizmetin@antipati.org

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 247
  Alıntı cengiz.metin1 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15-Eylül-2007 Saat 16:27
Q22NY
bu kodu wordde baktım
GERÇEKTEN İLGİNÇ MİŞ :)
TEŞEKKÜRLER BİLGİLENDİRDİĞİN İÇİN
cengizmetin@antipati.org
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz