gelisenbeyin.net Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Düşünme Zamanı > Yazılar
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

süper fıkra

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
ModeratorBeyin Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör
Simge
Halkla İlişkiler Müdürü

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 408
  Alıntı ModeratorBeyin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: süper fıkra
    Gönderim Zamanı: 27-Şubat-2008 Saat 19:52
Bu fıkrayı belki biliyorsunuzduz ... belki bilmeyen var yinede anlatayım ...Erkek egemenliği kadınların canına tak eder ve Brükselde dünya kadınları toplanırlar uzun konusmalardan sonra bazı kararlar alırlar ve bir sene sonra Paris te toplanmak üzere ayrılırlar ...

BiR YIL SONRA pariste bir araya gelirler ve ingiliz kadın kürsüye çıkar ve anlatır ...

Toplantıdan sonra eve gittiim Edward sabah işe giderken sordu benim gömleğimi neden ütülemedin ! Bende ona söyledim ... Bak Edward bu böyle yürümez bundan sonra kendi ütünü kendein yapacaksın ... ben senin kölen değilim ...

1. gün bakıyorum görmüyorum

2.. gün bakıyorum görmüyorum

3. gün başladı kendi ütülemeye hatta bazen benim gömlekleri bile ütülüyor der

kadınlar gülüşür ha ha ha ha ha ... : )..............................

Alman kadın kürsüye çıkar ...

Toplantıdan sonra eve gittiim ev darmadağın Peter bak kaç gündür yoksun ev ne hale geldi ... bende ona söyledim ... bak Peter bu böyle yürümez bundan sonra kendi dağınıklığını kendin toplayacaksın ... Sen nasıl Alman erkeğisin hiç sana yakısıyormu dedim ....

2. gün bakıyorum görmüyorum

3. gün başladı kendi dağınıklığını toplamaya ... benimkide arada benim eşyalarıda topluyor der....

kadınlar gülüşür ha ha ha ha ha ... : )..........................

Fransız kadın kürsüye çıkar ......

Toplantıdan sonra eve gittiim Jack sinirli giyecek hiç birseyim yok çamışlarların yıkanması lazım diye söyleniyor... bende ona söyledim ... bak Jack bu böyle yürümez bundan sonra kendi çamaşırını kendin yıka sen nasıl Fransız adamı kibar olur dedim ....

3. gün başladı kendi çamaşırını yıkamaya ... benimkide arada benim çamaşırlarımı bile yıkıyor der....

kadınlar gülüşür ha ha ha ha ha ... : )

Türk kadını kürsüye çıkar ...

Toplantıdan sonra eve gittiim ABBAS sinirli Yiyecek hiç birşey yok nerdesin çabuk sofrayı kur açlıktan ölüyorum ... dedi !!!! Bende ona söyledim ... bak Abbas bu böyle yürümez bundan sonra kendi yemeğini kendin pişireceksin ... Sen Türk erkeğisin dedim ....

3. gün YAVAŞ YAVAŞ GÖRMEYE BAŞLADIM ...................!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(-)        (-)

J                          

===
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz