Teknoloji ve Tasarım Dersi, Eğitimci Yazarlarımız

 

Günümüz çocukları teknolojiyle oldukça içli dışlı büyüyor. İyi bir ebeveyn bu durumdan korkmak yerine evlatlarımızı iyi sitelere yönlendirebiliriz. İnternet bu yönlendirmeler için oldukça iyi bir kaynaktır.

Site içeriklerinin bozulması ve özgün içeriklerinin azalması, internet adeta bir çöplüğe benzetti. Bunun yanında üretken, kaliteli iyi siteler her zaman ayakta durmuştur. Günümüzde ebeveyn ister istemez çocuğunun interneti dolaşmasını kontrol altına almak isterler. Gelişen Beyin sitesi 7’den 70’e herkese yardımcı olmak için kurulmuştur.

Bu site kaliteli, doğru ve öznel bilgilerle öğrenciyi olumlu yönde belirgin hedefler doğrultusunda yönlendirmek isteyenlerin rahatlıkla ulaşacağı bir limandır. Teknoloji ve Tasarım dersine dair her şey sloganıyla, eğitim öğretimle ilgili tüm konuları bu sitede rahatlıkla görebilirsiniz.

Kendi yazdığınız bir makale, bir etkinlik örneği yâda herhangi bir yazınızı paylaşmak isterseniz  e-mail adresine gönderebilirsiniz. Unutmayalım her paylaşım bir teşekkürü hak eder.  Paylaşımlarınızı sitede görmek bizi memnun edecektir.

Paylaşmak yaşamaktır...

E-mail adresi: gelisenbeyin@hotmail.com

 

Paylaş


                             ©  GelisenBeyin   Design By - Karakurt Her hakkı saklıdır.