Tübitak Bilim Fuarı İçin E -İmza Nasıl Alınıyor?

Bu sene başlayan bu uygulama proje yürütücülerin kafasını karıştırdı.  Bu sürecin başlanması için ilk önce proje onayı alındıktan son e-imza alınmalıdır. 
Elektronik imza bedeli 144.60 lirayı öğretmen yatıracak, proje sonunda yürütücüye %5 yani 250 lira yatacaktır.

Proje yürütücüleri bireysel olarak başvuruda bulunmayacaktır. Okul ve ilçe yönetimi üzerinden e-imza süreci işlenecektir.
Dokuman yönetim sistemi üzerinden TC kurumsal eposta gibi bilgilerin olduğu bir excel dosyası istediler. Sonra kişilerin e-postalarına form ve vakıf bank hesabı gibi bilgilerin olduğu bir e-mail gelecektir. 180 TL vakıf banka yatırılacaktır. Mebbis üzerinden elektonik imza isteğinde bulunulmayacaktır.

Kısaca: Fuar onaylandıktan sonra.Şu an kim koordinatör öğretmen ise onun bilgileri gönderilecek onlara mail gelecek.Onlar o linkten başvuru yapacak.

 

Tübitak Bilim Fuarı Süreci

Bilimsel Proje Hazırlama

Tübitak Bilim Fuarında  Fatura Sistemi

Bilim Fuarı Araştırma Proje Örnekleri

Bilimsel Proje Hazırlama Örneği

Tübitak Bilim Fuarları Örnekleri

Öğrencilere hipotez geliştirme ve hipotezlerini test etme imkanı sağlamak bu programın ana amaçlarındandır. Aynı zamanda okullarımızda hiçbir masraf yapılmadan, sadece okulun imkanları (sıra, masa, koridor, bahçe, vs.) kullanılarak bir bilim fuarı gerçekleştirilebileceği fikrini hayata geçirmek istiyoruz.
Sonuç olarak, her öğrencinin "bilime iz bırakabilmesini" sağlayacağını düşündüğümüz bu program, öğretmenlerimizin süreci anlaması ve öğrencilere doğru bir şekilde aktarması ile gerçekleşecektir. Tübitak E-imza Süreci

 

Enerjinin Dönüşümü ve Tasarım

Bilgisayar Destekli Tasarım

Engelsiz Hayat Teknolojileri

Biyotaklit (Biyomimetrik,Biomimicry)

            

 İzin alınmadan kopyalanamaz ve kullanılamaz. Her hakkı saklıdır.© Design, By Karakurt