Bilgi paylaştıkça çoğalır.

 

Sitenin yapım aşamasından günümüze çok büyük gelişimler sağlandı.(2006-2019) Bilim Teknoloji ve Tasarım alanındaki seçici, özgün, kalitesine yakışan bir misyonuyla en iyisini yapmak için buradayız. Siteyle ilgili bir paylaşım, çözüm,  öneri  vb. aklınıza gelebilecek her türlü bilgi ve doküman konusunda bizimle irtibata   geçmeniz yeterli. Telif ihlali düşündüğünüz konuları bildirmeniz halinde değerlendirme yapıldıktan sonra gereği yapılır. Göndermek istediğiniz resim, dosyalar gelisenbeyin@hotmail.com adresine gönderebilirsiniz. Siteyle ilgili birebir görüşme konusunda  yayın ekibiyle direkt görüşebilirsiniz. Reklam için e mail adresiyle bağlantıya geçiniz.

www.gelisenbeyin.net' e Reklam vermek için tıklayınız...

Önerileriniz bizim için önemlidir.

 

Önemli Uyarı!!!

Bu sitedeki çalışmaların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.

Ben derim ki:
Bireylerin kendilerine biçmiş oldukları değer ile eğitime biçmiş oldukları değer EŞDEĞERDEDİR.

‘Kalıcı bir değişiklik, özgür iradenizle verilmiş samimi kararlarla ortaya çıkar.’ 

                          Yahya KARAKURT / Eğitimci / Yazarın Tüm Yazıları / Labirentin Gölgesinde / Yahya Karakurt Okullarda

 

Günümüz çocukları teknolojiyle oldukça içli dışlı büyüyor. İyi bir ebeveyn bu durumdan korkmak yerine evlatlarımızı iyi sitelere yönlendirebiliriz. İnternet bu yönlendirmeler için oldukça iyi bir kaynaktır.

Site içeriklerinin bozulması ve özgün içeriklerinin azalması, internet adeta bir çöplüğe benzetti. Bunun yanında üretken, kaliteli iyi siteler her zaman ayakta durmuştur. Günümüzde ebeveyn ister istemez çocuğunun interneti dolaşmasını kontrol altına almak isterler. Gelişen Beyin sitesi 7’den 70’e herkese yardımcı olmak için kurulmuştur.

Bu site kaliteli, doğru ve öznel bilgilerle öğrenciyi olumlu yönde belirgin hedefler doğrultusunda yönlendirmek isteyenlerin rahatlıkla ulaşacağı bir limandır. Teknoloji ve Tasarım dersine dair her şey sloganıyla, eğitim öğretimle ilgili tüm konuları bu sitede rahatlıkla görebilirsiniz.

Kendi yazdığınız bir makale, bir etkinlik örneği yâda herhangi bir yazınızı paylaşmak isterseniz  e-mail adresine gönderebilirsiniz. Unutmayalım her paylaşım bir teşekkürü hak eder.  Paylaşımlarınızı sitede görmek bizi memnun edecektir.

Paylaşmak yaşamaktır...

E-mail adresi: gelisenbeyin@hotmail.com

 

İzin alınmadan kopyalanamaz ve kullanılamaz. Her hakkı saklıdır.© Design, By Karakurt